НОВИНИ

Контроль витрат онлайн від Soft.Farm допоможе аграріям збільшити прибуток

19.01.2021 18:58
HaZVamf_2-tehnologiivpole-623x360

Головна мета бізнесу – це отримання прибутку. В сучасному світі ціну продукції формує ринок, і для отримання прибутку необхідно скорочувати витрати. Щоб ефективно керувати бюджетами по сільськогосподарських культурах або полях, необхідно щоденно мати актуальний план-факт аналіз. Про це повідомила прес-служба Soft.Farm, пише agronews.ua.

Миттєво отримуючи інформацію по витратах, у Вас буде можливість прийняти відповідні управлінські рішення та змінити ситуацію.

Затримка інформації, а тим більше її отримання в середині наступного місяця, призведе до “розбору польотів” та намаганню змінити ситуацію лише у наступному році.

Детальніше дивіться у відео:

Зараз агрономи пишуть SMS-повідомлення про те, які роботи зроблені, матеріали використані. Мотивуйте агрономів закривати робочий день, створюючи акти списання насіння, ЗЗР, добрив та виконаних робіт за допомогою мобільного додатку.

Таким чином, Ви будете отримувати оперативну інформацію про витрати на польові роботи, а система Soft.Farm збереже інформацію для подальшого аналізу в історії поля.


Нагадаємо, відомо, як зробити якісну аналітику для управління земельним банком. Також доступний мобільний додаток Кадастр UA: Android та iOS.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: