ВАЖЛИВО

Контракти на поставку добрив «Сєверодонецького «Азоту» будуть виконані на 100% – Group DF

01.10.2020 14:26
80_big

Пожежа на території «Сєверодонецького «Азоту» не вплине на роботу виробничих цехів «Сєверодонецького «Азоту», всі контракти на поставку добрив будуть виконані на 100%. Про це заявив Олег Арестархов, директор з корпоративних комунікацій Group DF, пише agronews.ua.

«Пожежа, що пройшла сьогодні вночі на території «Сєверодонецького «Азоту», не вплине жодним чином на роботу основних виробничих цехів підприємства, задіяних у виробництві добрив. У поточний момент працює в штатному режимі технологічний комплекс цеху нейтралізації та очищення промислових вод. Всі 100% контрактів на поставку добрив будуть виконані без збоїв», – підкреслив Олег Арестархов, директор з корпоративних комунікацій Group DF.

30 вересня, близько 20.00 через триваючі пожежі в Луганській області, на ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» виникла надзвичайна ситуація: на території цеху нейтралізації та очищення промислових стічних вод загорілися трава, кущі і дерева.

Аварійно-рятувальні служби підприємства оперативно прибули на місце пожежі і протягом декількох годин погасили пожежу.

За словами Олега Арестархова, на підприємстві створено і працює оперативний штаб, який контролює ситуацію, пов’язану з пожежами в Луганській області. Крім того, для посилення безпеки організовано цілодобове чергування персоналу, проведена додаткова перевірка всієї необхідної для пожежогасіння техніки та інструктаж персоналу з техніки безпеки.

Нагадаємо, українські фермери отримали доступ до кредитів на міндобрива.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: