НОВИНИ

«Контінентал Фармерз Груп» запустила онлайн звітність в рамках своєї корпоративної соцвідповідальності

27.05.2020 10:32
https://agronews.ua/

На офіційному сайті «Контінентал Фармерз Груп» розпочала роботу платформа, яка в режимі реального часу відображає детальну інформацію про сплачені податки та соціальні інвестиції Компанії у кожному регіоні її присутності за період з 2019 року і до поточної дати. Про це повідомляє 0352.ua, пише agronews.ua.

Ресурс функціонує як інтерактивна карта, де також відображені земельний банк, виробничі об’єктита інші активи «Контінентал Фармерз Груп» в п’яти областях Західної України. Дані про суми грошових відрахувань подаються відкрито та прозоро – в розрізі районів і областей, та містять контактні номери телефонів представників агрохолдингу на місцях і гарячої лінії Компанії.

Карта корпоративної соціальної відповідальності також показує, у бюджети яких рівнів надійшли податки, сплачені Компанією, в які сфери життя громад були спрямовані її соціальні інвестиції, та які кооперативи вона підтримує.

У «Контінентал» переконані, що запуск такого онлайн ресурсу – це ще один крок назустріч громадам. За допомогою зручного і прозорого інструменту кожен пайовик відтепер може самостійно та оперативно дізнаватися дані про діяльність Компанії на території свого району чи населеного пункту. «Контінентал Фармерз Груп» стала першою компанією в агросекторі України, яка,окрім традиційних щорічних КСВ-звітів, впровадила практику доступу до актуальної КСВ інформації в режимі реального часу.

“Відкрита, прозора робота – це фундамент для міцної та довготривалої співпраці. Ми хочемо, щоб кожен пайовик, представник місцевих органів влади або мешканець населеного пункту, де працює наша Компанія, мали однаковий і постійний доступ до інформації про кошти, спрямовані на розвиток громад та до бюджетів”, – зазначив Генеральний директор “Контінентал Фармерз Груп” Георг фон Нолкен. 

Він додав, так ми прагнемо бути ще ближчими до наших партнерів, до людей, які довірили нам свою землю. Усунути всі бар’єри в комунікації з ними та стати на українському аграрному ринку взірцем соціально відповідального бізнесу з потужним міжнародним інвестором.

Онлайн ресурс КСВ Компанії IT-спеціалісти «Контінентал» розробили власними силами. Перейти на інтерактивну карту можна за посиланням https://map.cfg.com.ua/або у відповідному розділі на офіційному сайті «Контінентал Фармерз Груп» https://cfg.com.ua/.

Зупинятися на досягнутому в Компанії не збираються – ресурс постійно вдосконалюватимуть: планують, наприклад, додати можливість подання онлайн-заявок на підтримку соціальних проектів та запитів на укладання договорів оренди.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: