НОВИНИ

Компанія Väderstad презентує новий дисковий культиватор Carrier XT 425-625

17.06.2022 11:43
210803-213124-08056-photographer-jesper-anhede-hr copy

Väderstad, одна з провідних світових компаній з виробництва техніки для обробітку ґрунту, зернових сівалок та сівалок точного висіву представляє новий дисковий культиватор Carrier XT 425-625. Завдяки легкому налаштуванню культиватора, а також можливість піднімання опускання рядів дисків, Carrier XT розроблено для оптимізації результату обробітку ґрунту залежно від робочої глибини, пише  agronews.ua.

Carrier XT — це найновіше доповнення до нашого сімейства дискових культиваторів Carrier, які використовуються для високошвидкісного лущення стерні, обробітку ґрунту та підготовки посівного ложа. Він може впоратися з усіма різноманітними проблемами сучасного землеробства – від ультраповерхневого до більш глибшого обробітку ґрунту.

Carrier XT доступний у трьох моделях з різною робочою шириною: 4.25, 5.25 або 6,25 метра. Машина може поставлятися як у напівпричіпній, так і в навісній версії. Усі моделі Carrier XT можуть оснащуватись різними варіантами як одинарних, так і дворядних котків.

Головною особливістю Carrier XT є його гідравлічно керуючі ряди дисків, глибина яких налаштовується гідравлікою з кабіни трактора. Таким чином, Carrier XT може оптимізувати ефективність підрізання на малій глибині, одночасно підвищуючи точність обробітку на більшій робочій глибині.

“Збільшуючи кут нахилу диска до ґрунту, збільшується й проникна здатність диску. Змінюючи кут нахилу, змінюється кут підрізання. Спеціалісти компанії Väderstad провели багато досліджень для того, щоб точно налаштувати ці кути та максимізувати продуктивність під час роботи в полі, – говорить Вольфрам Гаштольц, директор з розробки культиваторів у Väderstad, і продовжує: В результаті Carrier XT оптимізує кути дисків до робочої глибини. Це видно в повному підрізанні на меншій робочій глибині, а також в точному дотриманні глибини та зменшеному потоці ґрунту при більшій робочій глибині. Все це сприяє зниженню використання дизельного палива”.

Carrier XT може оснащуватись дисками 450 мм, дисками TrueCut 470 мм або ножовими дисками CrossCutter Disc для ультраповерхневого обробітку.

В залежності від діаметру дисків забезпечується відповідна інтенсивність обробітку ґрунту.

“Кожен диск виготовлений з високоякісної шведської сталі V-55 на власному заводі оригінальних запчастин Väderstad Components. Це забезпечує високу зносостійкість і тривалу продуктивність у польових умовах”, – каже Вольфрам Гаштольц.

Офіційна презентація нового Carrier XT 425-625 відбудеться під час польової виставки DLG Field Days в Німеччині у червні. Культиватор буде доступний до замовлення з жовтня 2022 року.Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: