НОВИНИ

Компанія «Астарта» завершила сівбу цукрового буряку

30.04.2021 16:15
t_1_buriak

“Астарта” завершила посів цукрового буряку. Зокрема, цією культурою засіяно 33.5 тис. га, що займає 15.6 % у структурі посівних площ Компанії у 2021 році. Наразі продовжується сівба кукурудзи, сої та органічних культур. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

Старт цьогорічної посівної кампанії був зміщений на кілька тижнів порівнюючи з минулими роками. Адже весна 2021 відзначається низькими температурами, затяжними заморозками і частими дощами практично по всій території України. Втім, Компанія виконує весь комплекс посівних робіт в оптимальні терміни.  

– Хоч терміни сівби і зміщені, є й переваги. Зазвичай у квітні ми вже втрачаємо вологу. Цього ж року ми продовжуємо її накопичувати і вологозабезпеченість набагато краща проти минулого року. Розриву між Півднем та Північчю немає, бо вся територія України відстає від багаторічних температурних значень. Особливістю цьогорічних жнив стануть паралельні збиральні кампанії сої, соняшника та кукурудзи,   – зазначив Вадим Скрипник, директор департаменту сільськогосподарського виробництва “Астарти”.

Нагадаємо, що в Україні озвучено стан полів озимих культур.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: