АГРОВІДЕО

Компанія АМАКО представила новий транспорт для АЗК WOG

28.04.2021 18:11
001_05042021-768x512

Компанія АМАКО на початок квітня передала замовникам дві паливні автоцистерни, які побудовані в Україні на шасі IVECO Daily 72C150 , повідомляє agronews.ua. 

Компанія АМАКО розширює асортимент пропонованих спеціалізованих автомобілів. Нещодавно вона передала замовнику – дві автоцистерни для перевезення палива, які виготовлені на шасі IVECO Daily 72C150. Машини будуть працювати в мережі автозаправних комплексів WOG.

На переданих машинах цистерна розділена на дві секції по 2000 л кожна та може використовуватися для перевезення як бензину, так і дизпалива. Навіть при повному завантаженні в запасі залишається ще кілька сотень кілограмів паспортної вантажопідйомності, що дає можливість встановити інструментальний ящик і інше додаткове обладнання і при цьому не виходити за максимально допустиму повну масу в 7,2 т.

Що ж стосується кузовного забудовника, то це українська компанія «Еверласт», яка випускає найширший на вітчизняному ринку асортимент цистерн для перевезення нафтопродуктів, а також газу. У комплектацію представлених машин входять рукава на 15 м. Така довжина обумовлена особливістю інфраструктури – місць зберігання нафтопродукту і під’їзду до них (до резервуарів). Крім того такі рукава зручні для закачування в наземні резервуари.

Для подачі палива автоцистерна обладнана потужним гідравлічним насосом. У базовій комплектації є вогнегасник, що знаходиться в спеціальному боксі, а також система обов’язкового заземлення при закачуванні або викачуванні палива.

Відзначимо, що АМАКО вже не перший рік пропонує і 4-кубові автопаливозаправники на базі IVECO Daily, теж з надбудовами вітчизняного виробництва. АПЗ відрізняються від паливних автоцистерн системою видачі палива – тут встановлюється заправний пістолет і лічильник (монохромний або більш сучасний, цифровий).

Чергова партія автопаливозаправників для клієнтів АМАКО в даний момент знаходиться на етапі виготовлення.

“Основне завдання, яке ми ставимо перед новопридбаними автомобілями – це дрібнооптовий продаж палива невеликим підприємствам, у тому числі сільськогосподарським. І звичайно ж, машини будуть працювати на розвезення в мережі АЗК WOG – там, де є невеликі резервуари. Ми оновлюємо свій автопарк, в якому працюють ще «Газони» 70-х і 80-х рр. З різних пропозицій на ринку вибрали автомобілі, які найбільш економічні в обслуговуванні і експлуатації. Є плани закупити ще три тягача марки IVECO під цистерни для перевезення газу”,- Ян Шимановський, Керівник транспортного управління WOG.

“Модель IVECO Daily випускається з великою кількістю варіантів колісної бази, що дає можливість поставити той чи інший кузов з правильною развесовкой по осях. Для автоцистерни об’ємом 4 кубометри найоптимальнішою є база в 3750 мм – до такої думки прийшли фахівці ряду кузовобудівельних підприємств в Україні. На даному шасі застосовується перевірений часом 3,0-літровий турбодизель потужністю 150 л. с”,- Богдан Дорошенко, представник компанії АМАКО.

Нагадаємо, на Агро-2020 компанія АМАКО представила цілий перелік комерційної техніки IVECO.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: