НОВИНИ

Компанія Väderstad презентувала новий навісний культиватор NZ Mounted 500-600

26.11.2019 14:16
low-coupling-weight

Компанія Väderstad запускає нову версію культиваторів NZ Mounted. Крім того, навісний лаповий культиватор для передпосівного обробітку ґрунту доступний у новому модернізованому 6-метровому типорозмірі, що оснащений посиленою рамою та унікальним універсальним причіпним пристроєм.

Новий навісний культиватор NZ Mounted 500-600 оснащений універсальним причіпним пристроєм, завдяки чому він здатен відмінно копіювати рельєф із такою точністю, як причіпні машини, а також має всі переваги навісної машини.

«Універсальний причіпний пристрій дає змогу операторові легко перевести з’єднувальні тяги в плаваюче положення. У такому положенні культиватор NZ Mounted рухається незалежно від трактора, що дає йому змогу повторювати контури рельєфу поля майже так само, як це робить напівпричіпний культиватор. За потреби з’єднувальні тяги можна легко заблокувати, причому для цього не потрібно спеціальних інструментів», — каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент із продажу та маркетингу в компанії Väderstad.

Під час модернізації машини ми розробили нову 6-метрову модель. Із розпушувальними лапами, встановленими на чотирьох осях, з інтервалом проходу лап 9 см, культиватор NZ Mounted 500-600 забезпечує інтенсивний обробіток посівного шару.

«Культиватор NZ Mounted 500-600 забезпечує інтенсивний обробіток посівного шару на заданій глибині. Виконуючи декілька операцій за один прохід, NZ Mounted дає змогу зменшити кількість проходів полем. Це сприяє збереженню вологи, зменшує ущільнення ґрунту та покращує потенціал урожаю майбутньої культури», — пояснює Маттіас Ховнерт.

Новий культиватор NZ Мonted 500-600 буде представлений на сільськогосподарській виставці Agritechnica 2019 у місті Ганновері, Німеччина. Виробництво навісних культиваторів NZ Mounted 500-600 розпочнеться на початку 2020 року.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: