НОВИНИ

Компанія Väderstad будує новий виробничий центр за 125 млн шведських крон

01.02.2021 17:03
Vaderstad_NewFactoryCenter (1)

За останні роки Väderstad, одна з провідних компаній у галузі обробітку ґрунту та сівби, швидко зростає. Новий виробничий центр буде побудовано у місті Ведерстад в 2022 році, в який буде інвестовано 125 мільйонів шведських крон. Про це повідомляє прес-служба Väderstad, пише agronews.ua.

Väderstad з року в рік встановлює нові рекорди продажів та прибутку. У період з 2017 по 2020 рік продажі зросли на цілих 43 відсотки, а кількість працівників збільшилась – як у материнській компанії в Швеції, так і в дочірніх компаніях по всьому світу.

Все це позитивно впливає не лише на місто Ведерстад, а й на регіон та бізнес сферу. Але зі зростанням виробництва та збільшенням кількості працівників потрібно також збільшувати виробничі площі.

“В останні роки ми спостерігали неймовірно великий попит на нашу продукцію, яка надає фермерам у всьому світі унікальні можливості для отримання бездоганних сходів. З метою подальшого зростання та зміцнення якості у всьому, що ми робимо, ми вирішили побудувати новий виробничий центр біля вже існуючого заводу у Швеції”, – каже Матс Баверуд, генеральний директор Väderstad.

Завдяки новому виробничому центру, Väderstad зміцнить свої позиції перед обличчям можливих викликів, які чекають на нас у майбутньому, і продовжить постачати фермерам по всьому світі інноваційну техніку та надавати якісну сервісну підтримку.

“Väderstad – компанія, яка з 1962 року займається виробництвом техніки для фермерів всього світу, постійно впроваджує інновації та нові методи ведення сільського господарства. Завдяки новим виробничим площам ми будемо й надалі інвестувати в розвиток сільського господарства майбутнього”, – каже Матс Баверуд.

Нагадаємо, в технології дозування насіння PowerShoot сівалок Väderstad Tempo використовується сила надлишкового тиску повітря. Завдяки чому повністю контролюється рух насінин від висівного пристрою до потрапляння в ґрунт. 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: