НОВИНИ

Компанія IVECO уклала угоду на поставку 30 вантажівок зі світовим лідером «зеленої логістики»

17.01.2019 16:40

Компанія Jost Group зупинила свій вибір на вантажівках IVECO, які вибороли звання вантажних автомобілів із найнижчим рівнем викидів вуглецю у Великобританії та стали переможцем конкурсу «Найбільш екологічна вантажівка 2019 року» в Італії, що допоможе перевести використовуваний автопарк у сферу так званої «зеленої логістики».

На офіційній церемонії, що відбулася 7 січня в приміщенні компанії Jost Group в м. Ерсталь (Бельгія), IVECO передала у її власність 30 нових вантажівок Stralis NP. Загальновизнаний лідер європейського транспортного та логістичного ринку планує до 2020 року перевести 35% свого автопаркуна скраплений природний газ (LNG). Нові вантажівки замінять дизельні транспортні засоби (що досягли віку 4 років) автопарку компанії, який налічує 1400 вантажних автомобілів (до цього переліку входять 132 вантажівки Stralis, 2 з яких працюють на стисненому природному газі (CNG)).

Під час проведення церемонії Джон Венстра, комерційний директор IVECO Benelux, заявив: «Jost Group поставила перед собою чіткі цілі щодо забезпечення екологічної стійкості, і її вибір на користь вантажівок Stralis NP демонструє довіру до природного газу як до ефективного рішення у сфері використання екологічно чистого транспорту. Ми дуже задоволені тим, що вони довірили компанії IVECO модернізацію свого автопарку, визнаючи наш передовий досвід у цій галузі та наші дилерські навички в підтримці транспортних компаній, які використовують у своїй роботі природний газ. Завдяки зниженому споживанню газу, нові вантажівки Stralis NP допоможуть суттєво скоротити експлуатаційні витрати. Згідно з розрахунками, що були виконані за допомогою застосунка Michelin MyBestRoute, цього буде досить, щоби повернути вкладені інвестиції в екологічно чисті технології виробництва вантажівок і будівництво власних заправних станцій, а це, своєю чергою, забезпечить захист нашої планети та нашого здоров’я!».

Testlauf LNG-betriebener Lastkraftwagen Iveco für BMW Logistik Werk Regensburg Foto: altrofoto.de

Використовуючи вантажівки Stralis NP, компанія Jost Group зможе надавати екологічні транспортні послуги з вражаючим зниженням вмісту твердих частинок на 99%, а також скороченням рівня викидів оксиду азоту (NO2) на 90%, порівнюючи зі стандартами Євро VI. А в разі застосування екологічно чистого біометану викиди вуглекислого газу (CO2) зменшаться на 95%. Окрім екологічних переваг, нові вантажівки Stralis NP також забезпечать суттєву економію коштів. Вантажні автомобілі IVECO використовують лише один тип пального, оснащені системою з потужністю 460 к. с. із подвійними резервуарами для LNG. Ці вантажівки розроблені з використанням передових технологій, спрямованих на забезпечення енергоефективності, що дає змогу зменшити обсяги споживання пального до 15%, а також на 9% скоротити загальні експлуатаційні витрати, порівнюючи з дизельними вантажівками.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: