НОВИНИ

Компанія BASF випускає на ринок удосконалений гербіцид для кукурудзи Стеллар®Плюс

08.11.2019 10:44
12031d29c79612840f3f14c2c552cdbb_M

Завдяки комбінації двох діючих речовин, топрамезону та дикамби, Стеллар®Плюс здатен контролювати розвиток надзвичайно злісного бур’яну ваточника сирійського. У результаті аграрій отримує швидкий візуальний ефект та захист від бур’янів до кінця сезону.

Стеллар®Плюс – це покращена версія популярного препарату Стеллар®, наступний етап еволюції продукту.

Завдяки прилипачу в складі препарату, він добре тримається на рослині та ефективно проникає всередину бур’яна. Це посилює дію гербіциду навіть за несприятливих умов, маючи кращу стійкість до змивання.

Головна діюча речовина у складі Стеллар®Плюс, топрамезон, має виражену грунтову дію, що дає змогу тримати посіви у чистоті протягом усього сезону. Інша діюча речовина, дикамба, знищує понад 200 видів бур’янів. При цьому відбувається блокування фотосинтезу та руйнування їхньої гормональної системи. У результаті – бур’яни гинуть через нестачу поживних речовин та сильний гормональний дисбаланс.

«Стеллар®Плюс – це покращена версія знайомого всім українським аграріям Стеллар®. Завдяки допоміжному прилипачу в складі, він стане надефективним самостійним рішенням для захисту посівів», – коментує Андрій Касьян, керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Завдяки покращеній формуляції Стеллар®Плюс став максимально зручним у використанні. Його не потрібно додатково змішувати з прилипачем чи розраховувати обсяги й концентрацію суміші. Він уже готовий до використання. Відтак аграрії можуть зменшити витрати на логістику й збільшити продуктивність обприскувача.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: