ВАЖЛИВО

Компанія «Агроскоп Інтернешнл» стала Agrii

23.12.2019 10:12
IMG_3864

«Агроскоп Інтернешнл» став частиною світової групи Agrii та розпочав процес репозиціонування на ринку. Компанія переходить від класичної дистрибуції до розширеного впровадження сервісів та партнерства з фермерами.

«Ми стали Agrii і будемо використовувати досвід нашої міжнародної групи у партнерському підході надання агрономічних сервісів, спрямованого на ефективність», – розповів Антон Яковенко, генеральний директор Agrii.

Група компаній Agrii пропонує фермерам усього світу агрономічні сервіси та рішення. Цей підхід забезпечує повністю інтегровану виробничу систему, засновану на наукових дослідженнях, цифрових рішеннях та управлінні агрономією у господарствах.
«Три роки тому ми почали запроваджувати зміни у нашій бізнес-моделі, але це був довгий шлях, і тому ми раді нарешті оголосити про те, що «Агроскоп», гаслом якого було – «Технології аграрного інтелекту», трансформувався у щось більше, ніж просто компанія-дистриб’ютор. Ми зараз дійсно несемо до виробників технології аграрного інтелекту та інновації, і сфокусовані на партнерстві і успіху наших партнерів», – запевнив генеральний директор.

«Ми стали повноправними членами глобальної сім’ї і будемо використовувати досвід групи Agrii у партнерському підході з надання агрономічного сервісу, націленого на ефективність. Це безумовно має низку переваг, в тому числі і фінансову стабільність. Модель, яка вже впроваджена в інших країнах, показує високі результати роботи. Теж саме відбувається у нас. За останні три непрості роки для дистрибуції ми працювали з прибутком. І незважаючи на всю складну ситуацію, відчуваємо себе впевнено. А нова модель дозволить нам успішно розвиватися», – заявив Олексій Стеценко, директор з розвитку бізнесу.

Про підсумки сезону 2018/2019, тренди на ринку дистрибуції, а також про те, які зміни плануються в позиціонуванні компанії Agrii та нові сервіси і рішення – традиційно читайте у березні в розгорнутому інтерв’ю генерального директора Agrii Антона Яковенка.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: