НОВИНИ

Комерційний банк видав рефінанс майже на 1 млн дол під 0% за програмою “5-7-9”

17.06.2020 13:32
https://agronews.ua/

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) видав кредит на рефінансування бізнесу під 0% на 21.4 млн грн в рамках оновленої програми «Доступні кредити 5-7-9». Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

“Підприємство з Рівненської області, що займається ливарним виробництвом і механічною обробкою деталей стало першим отримувачем дійсно великої підтримки і сплачуватиме 0% до 31 березня 2021 року”, – каже міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Антикризові заходи допоможуть підприємству швидше впорається з наслідками карантину, що відбилися на бізнесі, а також зберегти робочі місця.

На сьогодні клієнти вже 16 банків України мають можливість отримати позику за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»: Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, АКБ «Львів», ПУМБ, КРЕДОБАНК, Альфа-Банк, Банк Альянс, ТАСКОМБАНК, Банк Восток, Полікомбанк, Мегабанк, Райффайзен Банк Аваль, КБ «Глобус» та Креді Агріколь Банк. На цьому тижні Фонд розвитку підприємництва, який адмініструє Програму, планує підписання відповідної угоди з АТ «ОТП Банк».

“Першим кредит в рамках антикризового пакету програми отримав власник агровиробництва з Львівщини. Фермер зміг рефінансувати свій кредит на суму 1,1 мільйона гривень  в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» під 0% до кінця березня 2021 року“, – підкреслили у повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: