АГРОВІДЕО

Коцюбинський селищний голова звернувся до Президента з проханням захистити інтереси громади

05.10.2023 16:05
1159971_1_w_590

Коцюбинський селищний голова звернувся до Президента України з проханням захистити інтереси громади. У своєму зверненні Сергій Даніш просить залишити Коцюбинське та Коцюбинський ліс у статусі Національного парку в межах Київської області. Про це повідомив він на своїй фейсбук сторінці, пише agronews.ua.

«Ми боремося за те, щоб селище Коцюбинське залишилося в межах Київської області. Ми боремося за те, щоб Коцюбинське не було «статистикою» заради інтересів київських забудовників», — наголосив голова селищної ради.

Також у зверненні Сергій Даніш відкидає звинувачення у незаконній вирубці Коцюбинського лісу та звертає увагу на те, що вирубкою займається «Київський лісгосп», що наносить непоправної шкоди Національному парку. 

«Шановний пане Президенте! Просимо Вас на найвищому державному рівні припинити цю багаторічну маніпуляцію та навести порядок в межах між областю та столицею. Просимо захистити нас від тиску київських чиновниківмта залишити Коцюбинське і Коцюинський ліс в статусі Національного парку в межах Київської області», — закликає він.


Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: