НОВИНИ

ХТЗ до 90-річчя заводу модернізують на 230 млн грн

14.09.2020 15:02
8e066ad-222

На Харківському тракторному заводі впроваджують стратегічну програму модернізації ХТЗ. Обсяг інвестицій DCH в оновлення виробничих потужностей складе 230 млн грн. Про це повідомляє пресслужба ХТЗ, пише agronews.ua.

Наразі на заводі, в рамках модернізації, вже випробовують та задіюють роботизовану 3D лазерну установку для точної обробки металу, яка дозволить замінити існуючі на заводі лінії по механічній обробці корпусних і рамних деталей.

ХТЗ: Роботизована 3D лазерна установка для точної обробки металу

Харківський тракторний завод продовжує оновлювати парк обладнання, яке задіяне в процесі виробництва сучасних колісних та гусеничних тракторів. Вашій увазі пропонується огляд роботи роботизованої 3D лазерної установки для точної обробки металу, яка дозволить замінити існуючі на заводі лінії по механічній обробці корпусних і рамних деталей.Нагадаємо, що на заводі триває реалізація стратегічної програми модернізації ХТЗ. Обсяг інвестицій DCH в модернізацію підприємства складе близько 230 млн. грн.

Posted by Харківський тракторний завод – ХТЗ on Monday, August 31, 2020

Також ХТЗ готується до відзначення свого 90-річчя. До цієї дати буде випущено 90 тракторів з пільговими умовами придбання для фермерів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: