НОВИНИ

Харківщина планує запустити гастротур «Дорога вина та смаку Слобожанщини»

20.04.2021 15:36
photo-1424847651672-bf20a4b0982b

Мета інституціонального проєкту «Дорога вина та смаку Слобожанщини»: розбудова  еногастрономічного  маршруту на території громад  Слобожанщини. Проєкт створює Чугуївська міська рада спільно з Громадською  організацією «Спілка підприємців міста Чугуєва», Харківською громадською організацією «Єврорегіон «Слобожанщина», ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» за підтримки Проекту Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні». Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної ради, пише agronews.ua.

Ініціативи створення проєкту «Дорога вина та смаку Слобожанщини»  базуються на існуючих у місті Чугуїв традиціях виноробства та ремісництва, гастрономічних брендах, стратегуванні м. Чугуїв, як міста  розвитку фестивального та подієвого туризму та розбудови  територіальної локації «Місто майстрів»  Агротуристичного кластеру «Сіверський Донець» .

“В рамках реалізації проекту «Дороги вина та смаку Слобожанщини», за участю національних експертів Проекту Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні»,  триває розробка  першого пілотного еногастрономічного маршруту- карти «Дороги вина та смаку Слобожанщини» з охопленням агротуристичних локацій території  Чугуївської, Малинівської, Чкалівської, Дергачівської, Малоданилівської, Солоницівської, Циркунівської  громад”, – йдеться у повідомленні.

20 квітня 2021 року відбудеться  Міжнародна конференція «Дороги вина та смаку України: досвід розбудови, виклики та партнерська взаємодія», на якій національній та міжнародній спільноті  буде представлено  досвід України із створення регіональних еногастрономічних маршрутів на основі трансферу інноваційного європейського досвіду системи географічних зазначень для розвитку сільських територій шляхом туризму.

Нагадаємо, що в Україні стрімко розвивають гастротуризм.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: