НОВИНИ

Капуста за два тижні подорожчала на 41%

10.01.2019 11:58

В середньому за два тижні капуста високої якості на українському ринку стала дорожче на 41%. У зв’язку з досить обмеженою пропозицією білокачанної капусти високої якості, ціни на цю продукцію значно зросли після новорічних свят, повідомляє EastFruit. Проте, українські фермери поки не висловлюють готовність розпочати активні продажі продукції зі сховищ і чекають більш активних темпів зростання цін.

Уже сьогодні в більшості регіонів України угоди укладаються по 6-8 грн / кг ($ 0,22-0,29 / кг), тоді як ще перед новорічними святами ціни на цю продукцію стартували від 4 грн / кг ($ 0,14 / кг) . В середньому за два тижні капуста високої якості на українському ринку стала дорожче на 41%.

Учасники ринку пояснюють таку активну подорожчання відразу декількома причинами. Перш за все йому сприяє помітне збільшення попиту, зокрема на високоякісну продукцію. У той же час, пропозиція капусти на ринку скоротилася, оскільки багато фермерів прийняли рішення призупинити продаж якісної продукції в надії на ще більш активне зростання цін вже на наступному тижні.

В результаті, нинішні ціни на білокачанну капусту в Україні вже в 2,8-3 рази перевищують торішні за аналогічний період.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: