НОВИНИ

Канада допоможе Україні із експортом зерна

10.05.2022 07:40
exportzerno-59175-1-60125

Канада допоможе Україні розробити варіанти того, як експортувати українське зерно для підтримки глобальної продовольчої безпеки, яка постраждала через вторгнення росії в країну. Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє Reuters, пише  agronews.ua.

Як зазначається, близько 25 млн т зерна застрягли в Україні і не можуть бути експортовані через проблеми з інфраструктурою та заблоковані чорноморські порти.

«Ми знаємо, що люди у всьому світі голодуватимуть через дії росії. В Україні є зерно, яке очікує на відправку. Ми повинні переконатися, що росія не перешкоджає тому, щоб зерно, якого потребує світ, потрапило у світ», — зазначив Джастін Трюдо.

Він додав, що Київ намагається здійснювати експорт через західний кордон та через порти на річці Дунаї. Проте, за словами прем’єр-міністра Канади, постачання через річкові порти Дунаю може бути лише частиною рішення.

«Ми просто хочемо вирішити дуже пряму проблему», підсумував Джастін Трюдо.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: