ВАЖЛИВО

Кабмін змінив порядок оскарження відмови у реєстрації податкових накладних

15.06.2024 10:15
20230209131532

Кабінет Міністрів України на засіданні вніс зміни до документів, які регулюють розгляд скарг щодо відмови реєстрації податкових накладних. Про це повідомив представник уряду в Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Постановою внесено зміни до:

  • Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
  • Порядку розгляду скарги щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість, про відповідність платника податку на додану вартість критеріям ризиковості платника податку.

Їх оновлено з метою виконання абзацу другого п. 5 розділу ІІ Закону №3603 щодо забезпечення комунікації платника ПДВ або його представника з комісією з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Державної податкової служби України без особистої присутності із застосуванням засобів відеозв’язку для реалізації можливості заслуховування позиції платника податків або його представника під час оскарження рішень комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування територіальних органів ДПС.

«Доповнено порядки новими положеннями щодо повноважень комісії центрального рівня та внесено зміни до механізму розгляду скарг на рішення комісій регіонального рівня в разі виявлення бажання платником податку надати усні пояснення особисто або через свого представника в режимі відеоконференції», — підсумував Мельничук.


Перегляди: 106
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: