НОВИНИ

Кабмін затвердив програму реформування спиртової галузі в Україні

15.08.2020 07:06
xzbj1up7xoccsjcz4enlr695x430-20607

Прийнята на засіданні уряду постанова передбачає вдосконалення державної політики щодо розвитку галузі, боротьбу з тіньовим ринком спирту, частка якого в Україні становить 50%, формування умов для конкурентного ринку тощо. Про це повідомля unian, пише agronews.ua.

Серед основних завдань програми — врегулювання законодавства щодо обліку спирту з використанням лічильників виробленої продукції, підтримка малих підприємств-виробників дистилятів і встановлення вимог до них, захист географічних назв спиртних напоїв, приватизація заводів державного підприємства «Укрспирт» та інших об’єктів спиртової та лікеро-горілчаної галузі й т.ін.

Очікується, що реалізація програми дозволить збільшити обсяги виробництва і реалізації: харчового етилового спирту на 20%, спирту етилового денатурованого для технічних потреб — на 20%, біоетанолу — на 10%, дистилятів і спиртних напоїв — на 15%.

Також очікується скорочення тіньового ринку спирту і створення 500 робочих місць.Відзначається, що ці кроки дозволять залучити інвестиції в модернізацію спиртової галузі та сприятимуть збільшенню експортного потенціалу України.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: