НОВИНИ

Уряд затвердив передачу 339 підприємств для подальшої приватизації

24.11.2019 10:08
230492

Гончарук наголосив, що вказані підприємства, а точніше їх майно, буде виставлено на прозорі аукціони. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд затвердив передачу 339 підприємств для подальшої приватизації. Про це повідомляє Урядовий портал.

“Це майже 10% від усіх підприємств, які перебувають у державній власності. Велика частина з них – це об’єкти нерухомості та підприємства агросектору. Ефективність їх використання практично нульова, вони генерують збитки, і навколо них часті корупційні скандали. У разі приватизації бюджет може отримати до 6 мільярдів гривень від їх продажу”, – наголосив Гончарук.

Він наголосив, що вказані підприємства, а точніше їх майно, буде виставлено на прозорі аукціони, де в процесі відкритих торгів його зможе придбати кожен охочий.
Рішення Кабміну є частиною запланованого процесу приватизації держмайна та в рамках виконання указу президента України від 5 листопада щодо передачі 500 об’єктів на приватизацію до 31 грудня 2019 року.

Загалом в рамках підготовки до приватизації Мінекономрозвитку спільно з іншими державними органами уже проаналізувало понад 1300 підприємств, з них близько 740 підприємств вже узгоджено на приватизацію.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: