НОВИНИ

Кабмін запустив оновлений механізм страхування кораблів

18.11.2023 09:01
66_main-v1685366832

Кабінет Міністрів України запустив оновлений механізм страхування кораблів від ризиків війни, який має стати більш вигідним для виробників аграрної продукції. Про це заявила перший віцепрем’єр-міністр, міністр економіки Юлія Свириденко, пише «Урядовий кур’єр».

Юлія Свириденко нагадала, що на засіданні уряду ухвалили рішення, що надає можливості співпраці зі страховими компаніями Великої Британії. Міністр економіки зазначила, що ідею страхування кораблів підтримали такі гіганти ринку, як Lloyd’s of London та Marsh McLennan.

Юлія Свириденко пояснила, що страхування відбуватиметься завдяки механізму Unity Facility. Віцепрем’єр-міністр повідомила, що ця програма передбачає покриття загальним обсягом у $50 млрд.

Це рішення насамперед позитивно вплине на роботу зернотрейдерів. Новий механізм дасть змогу здешевити вартість страхування зерна приблизно на 2,5 відсоткового пункта вартості страхового тарифу, що дозволить зернотрейдерам зекономити приблизно 100—140 гривень на одній тонні вантажу, а загалом сільськогосподарським товаровиробникам це додатково принесе до 4 мільярдів гривень», — зазначила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко.


Перегляди: 16
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: