НОВИНИ

Кабмін розширив перелік товарів критичного імпорту

17.03.2022 15:00
container-4675851_1920

Кабінет Міністрів розширив перелік товарів критичного імпорту, додавши туди, зокрема товари, необхідні для промисловості та будівництва. Про це повідомляє Міністерство економіки, пише agronews.ua.

“Під час останнього оновлення, ухваленого під час засідання уряду, до переліку критичних товарних категорій додано води (мінеральні та газовані), ферментовані або сквашені молочні продукти, сіль, тютюнову сировину, сировину для виробництва товарів легкої промисловості, медицини”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, до списку увійшли товари, необхідні для промисловості та будівництва: полімери, засоби для паяння та зварювання металів, скло, металоконструкції тощо.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 24 лютого затвердив перелік товарів критичного імпорту та рекомендував Національному банку України забезпечити здійснення транскордонних валютних платежів за операції з імпорту товарів, що зазначені в переліку. Цей перелік був розширений 28 лютого: його поповнили, зокрема, товари військового призначення, м’ясо та їстівні субпродукти, молоко та молочні продукти, овочі, горіхи, кава, чай тощо.

Читайте також: Ціни на електроенергію суттєво упали.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: