НОВИНИ

Кабмін озвучив основні показники держбюджету на 2022 рік

15.09.2021 17:02
1 (2)

Уряд затвердить проект державного бюджету на 2022 рік на засіданні 15 вересня та одразу передасть його до парламенту. Про це повідомляє прем′єр-міністр Денис Шмигаль, пише agronews.ua.

Очільник уряду також додав, що, як і минулого року, бюджет буде збалансованим та справедливим.

«Видатки бюджету зростуть на більш ніж 100 млрд грн. Дефіцит бюджету знижується з 5,5% цього року до 3,5% наступного року. Стратегія уряду полягає в зменшенні дефіциту та державного боргу, а також його переформатування з акцентом на внутрішні, а не зовнішні запозичення», — підкреслив прем′єр-міністр.

Згідно з проектом бюджету, доходи держбюджету у 2022 році становитимуть 1277 млрд грн, що на 161 млрд грн більше у порівнянні з 2021 роком. Витрати держбюджету складуть 1465 млрд грн.

За словами Дениса Шмигаля, пріоритетами бюджету залишається збільшення фінансування армії, інфраструктури, медицини, освіти, соціальних програм. Також прем′єр-міністр наголосив, що вперше в історії кошторис сформовано на основі бюджетної декларації на 3 роки, що забезпечує його реалістичність.

Нагадаємо, що На Волині під час роботи на фермі загинула жінка.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: