НОВИНИ

Кабмін дозволив АЗС підняти ціни на бензин

02.06.2021 17:17
3-0.ух

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови, яка регулює граничну ціну на бензин та дизельне пальне, шляхом внесення змін до розрахунків їхньої середньої вартості. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

Згідно з пояснювальною запискою, затверджуються зміни до постанови №1236 від 9 грудня 2020 року, яку постановою від 14 травня 2021 року доповнено пунктом, згідно з яким Кабмін встановив на період дії карантину граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального не вище 7 грн/літр і бензину – не вище 5 грн/літр.

Згідно з пропонованими змінами до цього пункту, середню вартість дизпального (ULSD 10 ppm) і бензину (GASOLINE 10 ppm) визначає Мінекономіки на підставі розрахунків НАК “Нафтогаз України”, здійснених на основі даних Platts CIF NWE за попередню декаду, сум митних платежів (акцизний податок і ПДВ) і офіційного курсу валют від НБУ плюс витрати розміром 27 дол./тонна.

Інформація про середню вартість 1 літра дизельного пального та бензинів автомобільних оприлюднюється на офіційному сайті Мінекономіки щомісяця до 3, 13 і 23 числа.

Читайте також: озвучено прогноз цін на паливо у червні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: