НОВИНИ

John Deere виводить на український ринок техніку Kramer

06.10.2019 15:03
524

Українські дилери John Deere починають просувати торгову марку Kramer, розширюючи свою лінійку продуктів.Про це пишить agravery.com

Як говориться в повідомленні компанії, John Deere та Kramer оголосили в 2017 році про реалізацію компактні повнопривідні колісні навантажувачі, телескопічні колісні навантажувачі та теленавантажувачів під торговою маркою Kramer через торгову мережу John Deere в рамках стратегічного партнерства між Європою і СНД.

«Український ринок обладнання для транспортування матеріалів стрімко зростає в аграрному секторі, тому компанія Kramer намагається отримати вільний і постійний доступ до сільськогосподарського ринку за рахунок тісної і довгострокового співробітництва з дилерською мережею John Deere», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що, маючи компактні повнопривідні колісні і телескопічні колісні навантажувачі (13 моделей), телепогрузчікі (11 моделей) з висотою штабелювання 6-9 м, а також величезний вибір комплектуючих, аксесуарів і запчастин, компанія Kramer допомагає істотно розширити лінійку продуктів John Deere. Всі вироби Kramer розроблені і виготовлені на виробничому об’єкті Kramer в Пфуллендорф, Німеччина.

«Бренд Kramer має багату історію і утримує лідерство на ринку протягом багатьох років. Крім того, він є беззаперечним символом безпеки. Висока якість інноваційного обладнання є лише одним з аспектів безпеки. Компанія Kramer – надійний вибір для клієнтів і дилерів, оскільки досвід і інноваційний потенціал забезпечують інвестиційну безпеку і майбутню життєздатність», – додають у John Deere.

Менеджер з розвитку ринків компанії Kramer Владислав Андріанов додав, що Україна – це ринок, який має великий потенціал для швидкого розвитку бренду Kramer.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: