НОВИНИ

Компанія John Deere представила нову систему внесення рідких добрив ExactRate

20.09.2020 19:34
jd-ridki_dobryva

Компанія John Deere представила ExactRate™ — систему, що встановлюється на заводі, яка забезпечує точне управління внесенням рідких добрив у процесі посадки або посіву. Про це повідомляє прес-служба компанії , пише agronews.ua.

Нове рішення допоможе аграріям домогтися оптимальної витрати поживних речовин і скоротити видатки. Система підвищує точність внесення поживних речовин у процесі посадки. ExactRate може працювати на максимальній швидкості до 16 км/год.

«ExactRate дає змогу механізаторові контролювати кожну оброблювану борозну, що знижує витрати на добрива і обсяг внесених хімічних препаратів, оскільки система припиняє вносити добрива в тих місцях, де це не потрібно, наприклад, там, де ділянки накладаються один на одного», — каже Райан Хаф, менеджер з маркетингу посівної техніки компанії John Deere.

Він додав, що ExactRate дає змогу реалізувати принцип «чотирьох Н» (4R) в організації застосування поживних речовин, що має на увазі використання потрібного продукту в потрібній кількості в потрібний час і в потрібному місці. 

Функціонал ExactRate сумісний з різними моделями сівалок John Deere обладнаних електричним приводом, в тому числі з 1775NT, 1795, DB60, DB 44 і DB66. Завдяки насосу з гідравлічним приводом рішення ExactRate може працювати на максимальній швидкості до 16 км/год, що дозволяє механізаторові засіяти на 0,4 гектара на годину більше. 

ExactRate також повністю сумісна з рішеннями John Deere 4640 Universal Display і 4600 CommandCenter™ і забезпечує контроль процесу внесення з кабіни і протоколювання показників за місцем експлуатації. 

«Рішення ExactRate вносить поправки на поставлені коригування об’єму та швидкості, а також враховує повороти і зміни траєкторії, що дозволяє вносити необхідні об’єми на оброблюваних ділянках з урахуванням поворотних смуг і незапаханих країв поля», — додає Райан Хаф. 

Компанія John Deere вже зараз приймає замовлення на ExactRate, а поставки почнуться пізніше цієї осені.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: