ВАЖЛИВО

Ізраїльські стартапери встановлять вертикальні ферми по всій Україні

29.01.2021 14:03
-גידול-בנמל-תל-אביב-e1607857345425

Ізраїльський стартап Vertical Field, який розробив систему вертикального землеробства, підписав угоду з міжнародним сільськогосподарським дистриб’ютором Moderntrendo S.R.O. про розміщення своїх установок в мережах супермаркетів по всій Україні. Про це йдеться у матеріалі на TimesOfIsrael, пише agronews.ua.

Ґрунтові установки Vertical Field складаються з окремих блоків рослин, які можна перебудувати за бажанням. У зібраному стані ферма має вигляд зеленої стіни. Її можна встановлювати на підприємствах, в офісах, магазинах, багатоквартирних будинках — в будь-якому місці, де, наприклад, мало горизонтального простору, але багато стін.

Продукти, вирощені на «вертикальній фермі», не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, і використовують на 90% менше води, бо вирощуються в точних кількостях у контрольованому середовищі з коротшими циклами вирощування, — запевняють розробники Vertical Field.

Крім того, ферми є модульними, розширюваними і переміщуються, з повністю автоматизованим управлінням урожаєм і стерильним середовищем, яке вимагає значно меншого контакту з людьми. Наразі для вирощування пропонуються такі культури, як салат, базилік, петрушка, капуста і м’ята.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: