НОВИНИ

Інвестиції у виробництво вівсяного молока окупляться протягом трьох років

02.10.2019 14:16
moloko

Рослинне молоко може стати повноцінним замінником коров’ячого. Сьогодні рослинне молоко користується все більшим попитом на українському і світовому ринках. Це пов’язано з поширенням ідей вегетаріанства, здорового способу життя і правильного харчування, до того ж, збільшується кількість українців, які страждають непереносимістю лактози. Для всіх цих людей рослинне молоко може стати повноцінним замінником коров’ячого, повідомляє Pro-Consulting.

За останні п’ять років обсяг продажів рослинного молока в світі збільшився більш ніж на 61%, тоді як реалізація коров’ячого молока скоротилася на 15%. Вже недалекий той день, коли рослинний продукт стане популярнішим справжнього молока.

З урахуванням існуючого на ринку тренду, аналітиками консалтингової компанії Pro-Consulting підготовлений бізнес-план організації виробництва вівсяного молока, потужність якого складе вже згадані 50 літрів на годину. На українському ринку у цій продукції поки майже не буде конкурентів, за винятком недавно з’явившихся декількох торгових марок. Все інше рослинне молоко на полицях вітчизняних магазинів імпортного походження, а в порівнянні з ним у нашого молока буде конкурентна перевага за рахунок менших логістичних витрат, близькості сировинної бази і більш дешевої робочої сили.

Вартість створення виробництва рослинного молока згідно бізнес-плану становить $ 75 тис., з яких 76% призначені для придбання обладнання.

Згідно з розрахунками, виконаними в рамках бізнес-плану організації виробництва вівсяного молока, щорічна виручка створеного підприємства складе близько $ 145 тис. При рентабельності продажів в 20-22%, чистий прибуток буде не менше 25 тис. доларів на рік. Неважко підрахувати, що всі інвестиційні витрати на реалізацію даного проекту окупляться протягом трьох років.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: