НОВИНИ

Інноваційна система контролю висіву SeedEye компанії Väderstad тепер доступна для нових моделей

02.12.2019 10:58
rapid-a-800s

Протягом 2019 року система контролю висіву SeedEye компанії Väderstad проходила тестування та перевірку Німецьким сільськогосподарським товариством DLG, які отримали відмінні результати. Уже 2020 року унікальну систему контролю точного висіву SeedEye буде введено для зернових сівалок Spirit R 300S, Spirit 600-900C/S, а також Rapid A 600-800C/J.

«Технології, які допомагають розширити доступ до інформаційних ресурсів, є ключем до точного землеробства. Маючи доступ до точних даних висіву, аграрій може приймати оптимальні рішення з управління сільськогосподарським підприємством для підвищення ефективності та максимальних результатів у рослинництві», — каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент із продажу та маркетингу компанії Väderstad.

Унікальна система контролю SeedEye Väderstad точно обраховує дані щодо кожного квадратного метра поля. Система SeedEye складається із двох частин: блоків для моніторингу та підрахунку. Основою системи є датчики контролю SeedEye, що реєструють кожну насінину, а також потік добрив, які проходять через висівні трубки.

«Система контролю SeedEye дає можливість візуалізувати процес висіву в режимі реального часу. Якщо виникне відхилення від норми, система моніторингу SeedEye одразу ж дає попереджувальний сигнал, щоб швидко його усунути», — пояснює Маттіас Ховнерт із Väderstad.
За використання системи контролю SeedEye норма висіву встановлюється у вигляді кількості насіння у штуках на квадратний метр. Під час роботи сівалки в полі датчики точно фіксують кожну насінину, що проходить через кожен окремий насіннєпровід. Після поєднання цієї інформації з даними швидкості руху сівалки, яку зчитує радар, подавання насіння автоматично регулюється відповідно до швидкості руху агрегату для дотримання встановленої норми висіву в штуках на квадратний метр.

«Система контролю SeedEye значно збільшує точність висіву без потреби калібрування норми та дає можливість аграрію повністю контролювати й миттєво приймати рішення щодо покращення результатів роботи в полі», — коментує Маттіас Ховнерт. Наразі система для моніторингу та підрахунку кількості висівного матеріалу SeedEye доступна тільки для зернових сівалок Rapid A 400-800S.
Протягом 2020 року система контролю з блоками для моніторингу й підрахунку насіння та добрив SeedEye стане доступна для Rapid A 600-800C/J, Spirit R 300S, Spirit 600-900S і Spirit 600-900C.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: