АГРОФОТО

Інна Мєтєлєва залишає посаду заступника міністра Мінекономіки

29.12.2019 15:24
483

Заступник міністра Інна Мєтєлєва залишає посаду у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Відповідне рішення Уряд прийняв 27.12.2019 року. Повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Під час роботи у міністерстві Інні вдалося запустити низку стратегічних проєктів: Аграрний реєстр, що обєднує учасників ринку, Аgro-Apex з доступом до кредитування малих та середніх агровиробників, навчальний Агрохаб для фермерів. Дякую Інні за високі стандарти роботи та командність”, – прокоментував співпрацю з  Інною Мєтєлєвою міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Серед інших досягнень Мєтєлєвої: реалізований механізм спрощеної реєстрації сімейних фермерських господарств, який надасть можливості легалізації зайнятості та державних гарантій для 3 млн одноосібників, а також перезавантаження напрямів проектів міжнародної технічної допомоги відповідно до напрямів державної політики та реформ в галузі АПК.

У Міністерстві Інна Мєтєлєва відповідала за розроблення пропозицій та реалізацію прийнятих рішень щодо формування та реалізації державної аграрної політики, державної економічної політики у сфері сільського господарства та з питань розвитку сільських територій, а також формування державної політики в галузі сільськогосподарської дорадчої діяльності. Крім того, до обов’язків Мєтєлєвої входила організація роботи, пов’язаної з координацією діяльності Державного фонду підтримки фермерських господарств та здійснює координацію діяльності аграрних освітніх, наукових та науково-дослідних установ, що належать до сфери управління Мінекономіки.

Мєтєлєва обіймала посаду заступника Міністра з 29.09.2019. Наразі команда Міністерства бажає Інні Мєтєлєвій успіхів у подальшому розвитку агро-сфери.

З матеріалами про події за участі Інни Мєтєлєвої та її коментарями ви можете ознайомитися за посиланням:

-В Україні створять реєстр фермерів;

-Створення доданої вартості всередині країни – найголовніший пріоритет АПК;

-В Україні скорочується виробництво жита;

-Аграрні розписки в Україні можуть стати цінними паперами;

-Названо основні напрямки реформ для сільського господарства України;

-Мінекономрозвитку України реалізує проект з моніторингу якості ґрунту;

-Уряд сприятиме підвищенню експортної спроможність українського меду;

-Орендована земля продаватиметься тільки після закінчення оренди – Мєтєлєва;

-Швейцарці допоможуть Україні в розвитку торгівлі з вищою доданою вартістю;

-В Україні запускають міжнародний проект щодо кредитування аграрної галузі;

– Підхід до розподілу держпідтримки буде кардинально змінено;

-В Україні спростили реєстрацію сімейних фермерських господарств;

-Названо пріоритетну галузь держпідтримки у 2020 році.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: