НОВИНИ

Індекс ФАО цін на цукор досягнув чергового максимуму

09.07.2021 11:02
7-13

Середнє значення Індексу ФАО цін на цукор у червні склало 107,7 пункти, що на 0,9 пунктів (0,9%) вище його травневого значення. Таким чином, зростання продовжилося третій місяць поспіль, в результаті чого індекс досягнув чергового багаторічного максимуму. Про це повідомляє Укрцукор, пише agronews.ua.

Зростання цін було викликане невизначеністю щодо того, яким чином несприятливі погодні умови позначаться на обсягах врожаю в Бразилії, яка є найбільшим у світі експортером цукру. Підвищенню світових котирувань цукру також сприяло недавнє зростання цін на сиру нафту і зміцнення бразильського реала по відношенню до долара.

Через вищі ціни на енергоносії виробники в Бразилії воліють збільшувати частку цукрової тростини, що переробляється в етанол, а зміцнення національної валюти, як правило, призводить до обмеження експортних поставок. У той же час сприятливі прогнози щодо обсягів виробництва експорту в Індії частково компенсували загальну тенденцію до підвищення світових цін на цукор, запобігши більш значному місячному зростанню котирувань.

Нагадаємо, як змінилися ціни на сою.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: