НОВИНИ

Імпортерів планують звільнити від сплати мита

23.03.2022 15:00
image

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав проєкт закону, який має на меті звільнити імпортерів від сплати митних зборів. Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат України Ярослав Железняк, пише agronews.ua.

Законопроєкт №7190 про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період воєнного стану підтриманий народними депутатами на засіданні податкового Комітету Верховної Ради ввечері 22 березня.

Документ передбачає, що під звільнення від оподаткування ввізним митом підлягають товари, що ввозяться на територію України в режимі імпорту. Ця норма, зокрема, не поширюється на товари з рф, білорусі та тимчасово окупованих територій.

Також законопроєктом пропонується звільнити від ПДВ операції з ввезення товарів на митну територію України платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи, що сплачують податок за ставкою 2%. Митне оформлення таких товарів передбачене за спрощеною процедурою.

Як повідомлялося, уряд ухвалив рішення про максимальне спрощення всіх митних процедур – без сплати ПДВ, мита та митних платежів одразу після ухвалення та набрання чинності змін до Митного та Податкового кодексів.

Читайте також: Стало відомо, чи загрожує Україні дефіцит цукру.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: