НОВИНИ

Стало відомо, чи загрожує Україні дефіцит насіння та ЗЗР через карантин

18.03.2020 10:32
lsffj4-3cguvgit2opjsuwninots4d3jrs2n3bu

На сьогодні на складах є достатній запас посівного матеріалу та засобів захисту рослин, тому проблем із дефіцитом продукції під час посівної — не виникатиме. Про це розповів Сергій Борисов, керівник хімічного напрямку і бренду DEFENDA «LNZ Group». Пише Суперагроном.

«Коли ситуація з коронавірусом розвивалась ще тільки в Китаї, то ми вже розуміли, до чого це може призвести. Компанія завчасно підготувалась і передбачила ті проблеми, що є у нас зараз, тому карантин не може вплинути на поставки нашої продукції. На сьогодні співробітники LNZ Group працюють дистанційно, а ті, що потрібні в офісі, на складі чи на виробництві, добираються на роботу нашим транспортом, тобто ми забезпечили їх від пересування громадським транспортом. Компанія готова логістично, адже ми завчасно розвезли товар по регіонах та передбачили, які ЗЗР можуть бути потрібні в конкретних господарствах», — зазначив пан Сергій.

Керівник хімічного напрямку і бренду Defenda «LNZ Group» додав, що всіх постачальників у компанії завчасно попередили про загрозу і максимально здійснили відвантаження клієнтам.

Але Сергій Борисов зауважив, що на ринку все-таки існують певні проблеми і якщо Україна введе такий карантин, як в Китаї (одним з факторів якого було, наприклад, обмеження руху вантажного транспорту), то це може стати колапсом.

Також додав, що ситуація з карантином для одних компаній — це великі проблеми, а для інших — додаткові можливості.

«Основною перевагою онлайн магазинів — доставка до дверей у будь-яке місто/село, а це знизить ризики для клієнта, що в свою чергу є дуже актуально за нинішніх умов. Ми завжди говоримо, що краще всього купувати продукцію заздалегідь», — надав коментар від LNZ Group В’ячеслав Полтавець.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: