НОВИНИ

Груші в Європі подорожчають за кілька тижнів

02.10.2019 08:56
grusha1

Ціна на груші наразі є звичайною у більшості європейських країн, але очікується, що вона зросте через кілька тижнів. Різке зниження врожаю італійської груші призведе до значного зростання цін на цілий ряд сортів. Про це повідомляє FreshPlaza.

У Нідерландах та Бельгії продають останні груші Конференція з саду, потім продаватимуть плоди зі сховищ і ціна на них зросте. Якість груш вища, ніж торік.

У Німеччині ростуть ціни через проблеми із урожаєм в Італії. Італійські експортери вже говорять про найгірший урожай за останні 10 років. Вони очікують, що врожайність буде щонайменше на 30% нижчою, ніж минулорічна. Тут, окрім дощової погоди в період цвітіння, велику шкоди врожаю завдали коричневі смердючі клопи, через що фрукти не приймають до I класу. Тільки сади, повністю захищені сітками проти комах, принаймні частково зберегли урожай.

Якість груш у Франції цього року гарна, але обсяги менші, тому очікують на 14% менше доходу, ніж минулого сезону.

Через неврожай в Італії в Іспанії високі ціни на місцеві груші.

У Китаї різко збільшилося виробництво на тлі минулорічного неврожаю. Високі ціни, які були на початку сезону, швидко падали що сприяло експорту.

Ціни на груші в США загалом на середньому рівні. Дорожче цінуються плоди великих калібрів, хоча два попередніх сезони було навпаки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: