ВАЖЛИВО

Група АГРОТРЕЙД планує збільшити площу посівів під озимою пшеницею

27.09.2021 15:14
242253233_834960987212363_1391333588452958792_n

Група АГРОТРЕЙД планує збільшити площу посівів під озимою пшеницею. Агрохолдинг розпочав посівну кампанію озимої пшениці та розповів про успіхи під час збору врожаю. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише  agronews.ua.

Група АГРОТРЕЙД засіє озимою пшеницею понад 18 тисяч гектарів. Це майже на 3 тисячі гектарів більше, ніж минулого року. Техніка вже працює на полях Харківської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей, де АГРОТРЕЙД обробляє землю. Завершити посівну планують до 10 жовтня. 

«Умови для сівби озимих наразі дуже гарні: в ґрунті вдосталь вологи, а температура повітря типова для цієї пори року. Все це дає нам надію на багатий врожай наступного року», — сказав директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Також компанія розпочала збір соняшника, кукурудзи та сої. Традиційно жнива розпочалися в Харківському регіоні, як найбільш південному для компанії. Згодом техніка виїхала на поля інших областей.

🌽 Загалом цього року кукурудзою було засіяно 17,8 тисячі гектарів, соняшником — понад 8 тисяч, а соєю — майже 5 тисяч. 

🌻 Цей рік був успішним для органічного виробництва, під яке в компанії відведено 2500 гектарів у Харківській області. Серед культур вирощування: кукурудза, соняшник, пшениця, гірчиця, горох та гречка.

«Ми приділили багато уваги органіці, впровадили нові технологічні підходи, обробку виконували оптичними культиваторами та змінили строки посівів. Усе це дало свої результати», — сказав Олександр Овсяник.

🌱 Як наслідок, врожайність культур значно перевищила план: пшениця — на 15%, гірчиця – на 32%, а горох — на 55%.  До того ж компанія отримала гарні показники по пшениці.

Група АГРОТРЕЙД не тільки зібрала більше зерна, ніж планувалося, але і його якість перевищила сподівання: 70% пшениці підпадає під класифікацію продовольчої й тільки 30% є фуражною.


Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, переробка та торгівля сільськогосподарською продукцією. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною ємністю одночасного зберігання 570 тис. тонн і посідає восьме місце серед найбільших власників елеваторів в Україні.

Під власною торговою маркою Agroseeds компанія виробляє високоякісне репродуктивне гібридне насіння кукурудзи та соняшнику і сортове насіння озимої пшениці, сої та інших культур. Насіння допрацьовується на заводі потужністю 20 тис. тонн на рік на базі елітного насіннєвого господарства в Харківській області, обладнаному високотехнологічним обладнанням компанії Cimbria.

У 2016 році в холдингу засновано органічне землеробство, відповідність якого європейським стандартам підтверджено сертифікатом «Органік стандарт».Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: