НОВИНИ

Громадськість отримає повноваження із контролю за діяльністю Держгеокадастру

27.06.2020 09:01
derzhgeokadastr-9499-19288

Громадськість отримає безпрецедентно широкі повноваження із контролю за діяльністю Держгеокадастру. Про це під час засідання Громадської ради при Держгеокадастрі, заявив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко, пише agronews.ua.

Участь у заході взяли також Перша заступниця Голови Держгеокадастру Юлія Мороз, асоційовані члени ради на чолі з Головою Михайлом Грибковим та представники громадськості.

“В частині, що стосується розробки законодавства щодо земельних відносин та можливостей громадського моніторингу, я обіцяю безпрецедентну відкритість для громадськості”, — наголосив голова.

Він додав, що система не може себе повноцінно реформувати із середини, не залучаючи громадськість, адже вона інституційно зацікавлена у збереженні того порядку, що є. Тому нам потрібен зворотній зв’язок, аби ми максимально рухалися на зустріч одне одному.

Під час засідання члени Громадської ради обговорили низку організаційних питань, а також заслухали звіт про врахування пропозицій до проекту постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку побудови Державної геодезичної мережі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: