НОВИНИ

Гончарук очолив комісію із захисту бізнесу

05.11.2019 07:36
1572877455-9480

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук очолив комісію із захисту бізнесу, створену постановою Кабінету міністрів від 16 жовтня. Про це повідомиляє УНІАН.

Як зазначається в положенні комісії, оприлюдненому на урядовому порталі, до її складу, крім очільника Кабміну, увійшли радник прем’єр-міністра, заступники міністрів різних міністерств (юстиції, розвитку економіки, внутрішніх справ), бізнес-омбудсмен, секретар Національної інвестиційної ради, заступники голови СБУ і директора Національного антикорупційного бюро, заступник директора Державного бюро розслідувань.

«Комісію створено з метою поліпшення бізнес-клімату в Україні та створення умов для залучення інвестицій, в тому числі іноземних, шляхом захисту бізнесу від незаконних посягань з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права, їх посадових і службових осіб, інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, осіб, прирівняних до них, недопущення перешкоджання законній діяльності суб’єктів підприємницької діяльності», – йдеться в постанові.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: