НОВИНИ

Голландські аукціони на залізниці здешевлять перевезення для аграріїв

25.02.2020 13:32
vagonyi2-16425

На засіданні міжвідомчого штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві обговорили функціонування нового інструменту розподілення залізничного парку АТ «Укрзалізниця» — голландського аукціону. Про це пише пресслужба Мінекономіки.

Представники АТ «Укрзалізниця» зазначили, що голландський аукціон — це досить універсальний механізм, адже він працює в дві сторони — на зменшення і підвищення ціни, в залежності від попиту.

Запровадження голландського аукціону, здебільшого, пов’язане з коливанням цін на використання вагонного складу, який має значний сезонний характер, та надлишком зерновозів у міжсезоння.

Загалом, після розподілення основних позицій маршрутів, графікових маршрутів, повагонних відправок через систему торгів «Прозорро», у разі надлишку вільного вагонного парку, він буде реалізовуватися за принципом голландського аукціону.

Перший аукціон планується провести на кінець тижня. Функціонування цього виду аукціону передбачається на постійні основі.

Крім того, присутні обговорили питання щодо зменшення відстані нарахування подачі вагонів для малодіяльних станцій, зменшення коефіцієнту, за яким АТ «Укрзалізниця» визначає станцію малодіяльною та інше.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: