НОВИНИ

Холдинг МХП зменшив використання мінеральних добрив на 25%

18.12.2024 17:16
Холдинг МХП зменшив використання мінеральних добрив на 25%

Завдяки масштабуванню площ під внесення органічних добрив агрохолдингу МХП поточного 2024 р. вдалося зменшити використання мінеральних добрив на 25%. Про це повідомляє АПК-Інформ, пише agronews.ua.

Читай нас також у Viber та Telegram.

Разом з цим, холдингу вдалося покращити баланс поживних речовин у ґрунті, підвищуючи його ефективну родючість, а також оптимізувати систему удобрення завдяки комплексному підходу.

«Наші інновації дозволяють не лише зберігати природну родючість ґрунтів, а й покращувати її, мінімізуючи негативний вплив на екосистему. МХП продовжує свій шлях до екологічної стійкості, щоб забезпечити ефективне агровиробництво і зберегти нашу планету для майбутніх поколінь», – підкреслюється в повідомленні пресслужби компанії.

Перегляди: 86


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: