НОВИНИ

Глобальна кавова компанія побудувала в Україні інноваційний розподільний центр

20.11.2020 17:02
arabic coffee

Міжнародна компанія Strauss Group, один з найбільших виробників кави в світі, в третьому кварталі 2020 року ввела в експлуатацію склад і розподільний центр в Голосіївському районі Києва. Про це повідомляє agroperspectiva, пише agronews.ua.

У третьому кварталі відкрився інноваційний розподільний центр в Україні, повідомила компанія в своєму звіті за третій квартал.

«За 20 років роботи в Україні ми мали багато досягнень в усіх напрямках споживання, виробництва та приготування кави. І сьогодні одне з наших досягнень – відкриття дверей нового будинку для всіх наших співробітників! Вітаємо всіх наших колег з переїздом в нову дуже сучасну, функціональну, стильну локацію », – повідомила компанія на своїй сторінці в Facebook.

Strauss Group спеціалізується на виробництві продуктів харчування і напоїв, входить в п’ятірку компаній з виробництва кави в світі. Має 29 виробничих майданчиків в 22 країнах, штат співробітників включає 14 тис. осіб.

На ринку Східної Європи компанія Strauss представляє бренди «Чорна карта», Ambassador, FORT, Totti Caffe, Elite Health Line, Sucrazit.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: