НОВИНИ

Група компаній Vitagro планує побудувати два біометанові заводи

23.11.2024 15:26
Група компаній Vitagro планує побудувати  два біометанові заводи

Група компаній Vitagro планує розпочати роботу над двома проєктами з виробництва біометану. Такі плани анонсував власник групи Сергій Лабазюк в інтерв’ю виданню LIGA.net.

Читай нас також у Viber та Telegram.

Він зазначив, що компанія нещодавно ввела в експлуатацію та підключила до ГТС біометановий завод потужністю 3 млн м³ на рік.

«Ми вже завершили один проєкт. Готуємо ще два подібних. Це мінімум там, де ми бачимо сировину для виробництва. Потужність двох наступних може становити три та п’ять мільйонів кубічних метрів біометану на рік», — зазначив Сергій Лабазюк.

На запитання, чи збирається група компаній створювати своєрідний біометановий хаб, Лабазюк зазначив, що ринок біометану в Україні в короткостроковій перспективі може перевищити 100 млн м³ на рік, і Vitagro планує стати на ньому значним гравцем, тому, звісно, розглядає таку можливість.

Перегляди: 22

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: