НОВИНИ

Гнідавський цукровий завод працює на альтернативних джерелах енергії

12.10.2022 17:16
313

Гнідавський цукровий завод і далі працюватиме на альтернативних джерелах енергії, адже має на це відповідні ліцензії. Про це повідомляє прес-служба заводу, пише agronews.ua.

«Якби ми працювали тільки на «газовій схемі» забезпечення підприємства енергією, то ще минулого року нам не варто було запускати завод, а цьогоріч і поготів. Минулого року ми опалювали і мазутом, виникали певні труднощі, пов’язані і з якістю цього виду палива. Тому ми врахували всі проблеми й недоліки, і готові до альтернативи», – наголошує заступник директора Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин.

Напередодні старту кожного сезону бурякопереробки підприємство проходить серйозну підготовку, зокрема, і з використання альтернативних джерел енергії. Цього року були поглиблені печі, обкладені цеглою, а це відповідні витрати для підприємства. Однак на Гнідавському цукровому заводі не бояться труднощів і запевняють, що перероблять увесь буряк вирощений селянами та великими сільськогосподарськими підприємствами.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: