НОВИНИ

Гнідавський цукровий завод перероблятиме кукурудзу на біоетанол

22.09.2022 17:20
gnidavskiy

Гнідавський цукровий завод будує лінію для переробки кукурудзи на біоетанол. Про це розповів заступник директора заводу Олександр Нікішин, говориться у повідомленні підприємства, пише agronews.ua.

«Що це дасть для людей? По-перше, сільгоспвиробникам не потрібно буде витрачати газ на сушіння, адже цьогоріч це виходить дорожче собівартості самої кукурудзи. Ми плануємо цілий рік купувати кукурудзу у людей та виробляти біоетанол», — зазначив він.

Тобто на біоетанольному заводі буде працювати дві лінії виробництва: на мелясі та на кукурудзі.

На заводі нагадали слова комерційного директора HarvEast Тетяни Алавердової, яка зазначила, що у цьому сезоні доведення вологої кукурудзи до базових показників може коштувати близько $50 за тонну.

«Якщо ми кажемо, що треба просушити 10% в середньому, оскільки десь при 25% починають збирати кукурудзу, то $50 на тонні — це витрати, щоб її посушити», — зазначила Алавердова.

За таких умов, на думку експертів, аграрії будуть скорочувати виробництво кукурудзи, оскільки вона стане зовсім нерентабельною.

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майнаЧитай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: