ВАЖЛИВО

Генпрокуратуру просять розібратися з незаконними схемами щодо електронних черг у Зерновому коридорі

07.03.2023 12:24
dengi-zerno-31451

Група компаній Прометей наполягає на тому, що електронна черга в портах на відправку Зернового коридору знаходиться в руках нечесних чиновників та їх спільників.Повідомляє пресслужба компанії, пише  agronews.ua.

«Впевнені, що всю цю історію розіграно корупціонерами Адміністрації морських портів України, а термінал «Транссервіс -2008» виступає маленьким інструментом у всій цій ситуації, або знаходиться у змові з чиновниками АМПУ. Вони спільно, подібно рекету, вимагають гроші.

Компанія Прометей має всі підстави так стверджувати, при необхідності ми пред’явимо необхідні докази. Ми підготували заяву на ім’я Генерального прокурора України з проханням прореагувати на бардак і анархію.

З таким підходом нам не бачити Європейського союзу, до якого прагне держава Україна!» – впевнений керівник ГК Прометей Сергій Ольховський.

З відповіді «Транссервіс – 2008» випливає, що їм невідомо, яким чином формується електронна черга на обробку суден, що заходять на термінал у рамках Зернової ініціативи.

Вносимо ясність та пояснюємо механізм схеми. Одна з компаній групи Прометей укладає договір про перевалку вантажу з оператором, який має квоту на даному терміналі. Після укладання контракту вона має право завезти судову партію на склади терміналу. І тут починається «гра», термінал може як дозволити оперативно накопичити судову партію продукції, так і зупинити приймання, пославшись, наприклад, на відсутність вільних ємностей для зберігання.

В ситуації, яка склалася, важелі впливу знаходяться в руках одного терміналу! Регулюючи завезення продукції на склад, саме він створює поле для маніпуляцій.

В результаті повний обсяг судової партії нашій компанії завезти не дають, однак для інших компаній обмежень немає. Термінал самостійно визначає, яке судно завантажуватиметься наступним, що є кричущим фактом ручного управління чергою суден!

«Безумовно, у цій справі диригентом виступає АМПУ, тому потрібно жорстко припинити хибну практику чиновників, які прикривають незаконні схеми!» – вважає керівник ГК компаній «Прометей».

Нагадаємо, Електронна черга у Зерновому коридорі регулюється за хабарі, – керівник ПрометеюПерегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: