НОВИНИ

Французькі компанії хочуть будувати зерносховища в Україні

12.12.2019 12:28
344ad33d531ae4c_1000x600

Прогноз рекордної врожайності зерна викликає інтерес французьких компаній та міжнародних інвесторів до будівництва на території України складських зерносховищ. Про це пише Фінансовий клуб.

«Цього року очікується рекордна врожайність на рівні 71 млн т, і це піднімає питання складування зібраного врожаю. В Україні немає достатньої кількості складських приміщень, щоб ми могли зберігати весь наш врожай. За останніми даними, можливості України по складуванню — від 45 млн т до 50 млн т. І якщо збираємо більше 70 млн т, то знову виникає питання, де весь врожай розмістити», — констатує Ірина Груй, директорка департаменту клієнтів малого та середнього бізнесу «Кредобанку».

Для того, щоб фермерам не довелося продавати врожай одразу з поля за низькими цінами, потрібні інвестиції в побудову додаткових зерносховищ.

«Потрібно створювати фермерам можливості для складування. Ми знаємо, що є інтерес французьких компаній та інших міжнародних інвесторів, що вони хочуть будувати на території України складські зерносховища. І якщо ми запустимо цих інвесторів, це допоможе ситуації в Україні», — підкреслює Ірина Груй.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: