НОВИНИ

ФОПів штрафуватимуть за недотримання вимог щодо ведення товарного обліку

09.01.2022 12:10
____30989_650x410

Відповідальність ФОП за неведення товарного обліку або ведення з помилками та не в повному обсязі, ненадання Форми обліку та первинних документів під час перевірки, передбачена ст. 20 Закону про РРО. Про це виданню AgroTimes повідомила Катерина Проскура, д-р екон. наук, сертифікований аудитор, судовий експерт КНДІСЕ, пише  agronews.ua.

Зокрема, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості таких товарів, які не обліковані у встановленому порядку, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (наразі це 170 грн).

Під штрафні санккції підпадають підприємці за реалізацію товарів, які не обліковані згідно з Порядком № 496, а також за ненадання контролерам під час перевірки Форми обліку та первинних документів на всі товари, що не реалізовані, але знаходяться у місці продажу.

Штрафні санкції, передбачені ст. 20 Закону про РРО, застосовуються лише до тих ФОП, які зобов’язані вести товарний облік.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: