НОВИНИ

Фонд держмайна опублікував повний перелік об’єктів приватизації

14.12.2019 11:08
Fond_DM1

Фонд державного майна України оприлюднив повний перелік об’єктів, що підлягають приватизації. Він включає різні об’єкти малої приватизації по всій території України – порти, бази відпочинку, гаражі, їдальні та лазні. Про це повідомляє прес-служба фонду.

“Фонд державного майна України вперше оприлюднив повний перелік всіх об’єктів, що підлягають приватизації. Зокрема, йдеться про 187 пакетів акцій та єдиних майнових комплексів державних підприємств, 139 об’єктів незавершеного будівництва, 46 об’єктів соціально-культурного призначення та 357 позицій окремого майна. Перелік включає абсолютно різні об’єкти малої приватизації по всій території України – як цілі морські порти, заводи та бази відпочинку, так і гаражі, їдальні та лазні”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що прозора та конкурентна приватизація цього майна надає можливість збільшити ефективність його використання, зменшити корупцію та наповнити державний бюджет як коштами від приватизації, так і завдяки майбутнім податкам.

“Для бізнесу створюються додаткові можливості для розвитку, збільшується прибуток та з’являються нові робочі місця”, – додали у прес-службі.

Продаж об’єктів приватизації буде проходити виключно через аукціони системи ProZorro.Продажі, що об’єднує 45 електронних майданчиків. До середини січня вже заплановано 165 аукціонів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: