НОВИНИ

Фірсов закликав прийняти законопроєкт про державний екологічний контроль

25.04.2020 15:01
92363398_3411002152249444_3094420462415904768_n-860x580

Закон про державний екологічний контроль дозволить розширити повноваження державної екологічної інспекції, у тому числі, в питанні протипожежної безпеки лісгоспів і попереджати трагедії, подібні до масштабних загорянь цієї весни. Про це повідомив очільник Держекоінспекції Єгор Фірсов під час відвідин постраждалих від пожежі сел Овруцького району Житомирщини та участі у засіданні оперативного штабу, пише agronews.ua.

“Безпосередньо представники Державної екологічної інспекції працюють по всьому периметру пожежі”, – розповів Єгор Фірсов.

За словами заступника голови ДСНС Миколи Ільченка, під час пожеж на Житомирщині було охоплено більше 4500 гектар лісу, до того ж проблему ускладнюють особливості місцевості – болота, радіоактивні залежі, відселена зона.

“Звертаюся до народних депутатів, законодавчі зміни нам необхідні, особливо – законопроект про державний екологічний контроль, який розширює повноваження державної екологічної інспекції в питанні протипожежної безпеки, в тому числі, лісгоспів. Ми дуже очікуємо його прийняття”, – заявив Фірсов.

“Законопроект, який сьогодні є (реєстраційний номер 3091, – Ред.), посилює повноваження Державної екологічної інспекції і надає їй всі важелі, щоб здійснювати відповідний контроль над Держлісагентством і не допускати таких трагедій, коли сьогодні в нас гине тваринний світ, рослинний світ, атмосферне повітря забруднюється, половина України сьогодні в диму від пожеж на Житомирщині”, – наголосив один з авторів законопроекту, народний депутат Арсеній Пушкаренко.

Читайте також: Штрафи за випалювання сухої трави потрібно підвищити, – Фірсов


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: