НОВИНИ

Фінкомітет рекомендує Раді схвалити закон про аграрні розписки

08.04.2020 18:32
https://agronews.ua/

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній раді ухвалити законопроект №2805 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування та обігу аграрних розписок”. Пише agronews.ua  з посиланням на інформаційне управління Апарату ВР.

Вказано, що прийняття документу дозволить підвищити простоту у користуванні, ефективність, надійність аграрних розписок, а також розширити сферу їх використання. Це своєю чергою сприятиме покращенню доступу агровиробників до виробничих ресурсів та фінансування.

Зокрема, передбачається нове визначення аграрних розписок (вони визначаються як боргові неемісійні цінні папери у формі електронного документу в Реєстрі аграрних розписок або в бездокументарній формі у вигляді облікових записів на рахунках у цінних паперах у системі депозитарного обліку цінних паперів); розширюється перелік суб’єктів, які можуть видавати аграрні розписки; оновлюються обов’язкові реквізити аграрних розписок тощо.

“Комітет за результатами розгляду прийняв рішення рекомендувати Верховній раді прийняти законопроект за основу”, – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва просять заборонити голові Верховної ради Дмитру Разумкову вчиняти будь-які дії спрямовані на підписання закону про ринок землі.

 


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: