ВАЖЛИВО

Фермери вийдуть на загальнонаціональний страйк, якщо їх не почують

23.02.2021 17:19
Screenshot_8

Всеукраїнський Конгрес Фермерів висловлює останній ультиматум податковому тиску на фермерів, інакше фермери змушені вдатись до загальнонаціонального страйку. Про це повідомляє прес-служба громадської спілки, пише agronews.ua.

🔥Йдеться про масові перевірки ліцензій на зберігання пального для власних потреб і півмільйонні штрафи, блокування податкових накладних та масштабні перевірки держорганів.

Конгрес Фермерів  вимагає цивілізованого підходу податкової:

✅ скасування штрафів за зберігання пального;

✅ заміна ліцензування простим декларуванням;

✅ зменшення ставки ПДВ, його відміна або повернення спецрежиму ПДВ;

✅ продовження мораторію на перевірки до завершення карантину.

«Всеукраїнський Конгрес Фермерів не раз озвучував ці вимоги, подавав звернення в податковий та аграрний комітети Парламенту та має підготовлений законопроєкт стосовно зберігання пального. Далі ми готові до загальнонаціонального страйку!»,- повідомили в Конгресі Фермерів.

Свою позицію учасники Конгресу Фермерів висловлять публічно на прес-конференції 24 лютого 2021 року о 13-00 год. УНІАН. Пряму трансляцію  ви можете подивитися за посиланням:

Учасники прес-конференції:

✔️ Іван Слободяник, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів;

✔️ Анатолій Гайворонський, Заступник голови Всеукраїнського Конгресу Фермерів;

✔️ Григорій Шамрицький, Конгрес Фермерів Полтавщини;

✔️ Руслан Нерода, фермер з Миколаївщини.


Нагадаємо, аграріїв масово позбавляють ліцензій на зберігання пального для власних потреб. Масштаби перевірок вразили навіть міністра аграрної політики Романа Лещенка. Наразі, Роман Лещенко ініціює зміни щодо ліцензування пального для аграріїв. Також пропонує встановити нормативи витрат палива на гектар, при дотриманні яких документальні перевірки взагалі повинні бути скасовані.

Історї оштрафованих розповідали у відеоблозі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: